bulbo tunicado

Kullanım örnekleri

bulbo tunicado
tunicate bulb
icon arrow

tunicate

Part Of Speech: noun


Definition: Any of very many chordate marine animals, of the subphyla Tunicata or Urochordata, including the sea squirts.

icon arrow

tunicate

Part Of Speech: adjective


Definition: Of or pertaining to these animals.


Definition: Enclosed in a tunic or mantle; covered or coated with layers.


Definition: Having each joint buried in the preceding funnel-shaped one, as in certain antennae of insects.

icon arrow

bulb

Phonetic: "/bʌlb/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any solid object rounded at one end and tapering on the other, possibly attached to a larger object at the tapered end.

Example: the bulb of the aorta


Definition: A light bulb.


Definition: The bulb-shaped root portion of a plant such as a tulip, from which the rest of the plant may be regrown.


Definition: A bulbous protuberance at the forefoot of certain vessels to reduce turbulence.


Definition: The medulla oblongata.

icon arrow

bulb

Phonetic: "/bʌlb/"

Part Of Speech: verb


Definition: To take the shape of a bulb; to swell.

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!