chicloso

Kullanım örnekleri

chicloso
sticky
icon arrow

sticky

Phonetic: "/ˈstɪki/"

Part Of Speech: noun


Definition: A sticky note, such as a post-it note.

Example: Her desk is covered with yellow stickies.


Definition: A discussion thread fixed at the top of the list of topics or threads so as to keep it in view.


Definition: A small adhesive particle found in wastepaper.


Definition: A sweet dessert wine.

icon arrow

sticky

Phonetic: "/ˈstɪki/"

Part Of Speech: verb


Definition: (bulletin boards) to fix a thread at the top of the list of topics or threads so as to keep it in view.

icon arrow

sticky

Phonetic: "/ˈstɪki/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Able or likely to stick.

Example: Is this tape sticky enough to stay on that surface?


Definition: Potentially difficult to escape from.

Example: This is a sticky situation. We could be in this for weeks if we're not careful.


Definition: Of weather, hot and windless and with high humidity, so that people feel sticky from sweating.


Definition: (of a setting) Persistent.

Example: We should make the printing direction sticky so the user doesn't have to keep setting it.


Definition: (of a window) Appearing on all virtual desktops.


Definition: (of threads on a bulletin board) Fixed at the top of the list of topics or threads so as to keep it in view.


Definition: (of a website) Compelling enough to keep visitors from leaving.

Example: A woman has come to me with the complaint that her website is not sticky: 70% of the visits last 30 seconds or less.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!

İngilizce, dünyada yaklaşık 1,5 milyar insan tarafından konuşulmaktadır. Dünyada en çok konuşulan dildir. 1.000.000'den fazla kelime var! Türkçe, Türkiye'de, Kuzey Kıbrıs'ta yaklaşık 80 milyon kişi ile Avrupa ve Kuzey Amerika'daki göçmen toplulukları tarafından konuşulmaktadır. Yaklaşık 88 milyon konuşmacı ile en çok konuşulan Türk dilidir. Türk dili, Türkiye'nin batısında yer alan Anadolu'da ortaya çıkmıştır. Şu anda, bu iki hacimli ve harika dildeki çevirilerle hızlı, rahat ve ücretsiz çalışmanız için size profesyonel çevirmenimizin işlevselliğini sunuyoruz!Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!