laparoskopik cerrahi

Kullanım örnekleri

laparoskopik cerrahi
pinhole surgery
icon arrow

pinhole

Part Of Speech: noun


Definition: A small hole, of a size that could have been made by a pin

icon arrow

pinhole

Part Of Speech: verb


Definition: To form one or more pinholes in.

icon arrow

surgery

Phonetic: "/ˈsɜːdʒəɹi/"

Part Of Speech: noun


Definition: A procedure involving major incisions to remove, repair, or replace a part of a body.

Example: Many times surgery is necessary to prevent cancer from spreading.


Definition: The medical specialty related to the performance of surgical procedures.


Definition: A room or department where surgery is performed.


Definition: A doctor's office.

Example: I dropped in on the surgery as I was passing to show the doctor my hemorrhoids.


Definition: Any arrangement where people arrive and wait for an interview with certain people, particularly a politician. cf. clinic.

Example: Our MP will be holding a surgery in the village hall on Tuesday.


Definition: (bankruptcy) A pre-packaged bankruptcy or "quick bankruptcy".


Definition: The production of a manifold by removing parts of one manifold and replacing them with corresponding parts of others.

Türkçe-İngilizce dosya Çevirmeni

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.