lucha grecorromana

Kullanım örnekleri

lucha grecorromana
greco-roman wrestling
icon arrow

wrestling

Phonetic: "/ˈɹɛs.lɪŋ/"

Part Of Speech: verb


Definition: To contend, with an opponent, by grappling and attempting to throw, immobilize or otherwise defeat him, depending on the specific rules of the contest


Definition: To struggle or strive


Definition: To take part in a wrestling match with someone


Definition: To move or lift something with difficulty


Definition: To throw a calf etc in order to brand it


Definition: To fight.

icon arrow

wrestling

Phonetic: "/ˈɹɛs.lɪŋ/"

Part Of Speech: noun


Definition: A sport where two opponents attempt to subdue each other in bare-handed grappling using techniques of leverage, holding, and pressure points.


Definition: A professional tumbling act that emulates the sport of wrestling. Also called "professional wrestling". It is distinguished from sport wrestling — which has strict internationally recognized rules and is conducted on a mat — by being scripted, rehearsed, conducted in a boxing ring rather than on a mat, and televised as entertainment.


Definition: The act of one who wrestles; a struggle to achieve something.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!

Kaynak metinler, AI tabanlı yazım denetleyici tarafından otomatik olarak düzeltilerek daha iyi bir çeviri elde edilir. Tıp, kesin bilimler, hukuk vb. gibi çeşitli alanlarda metinlerinin içeriğini ve dil özelliklerini koruyarak belgeleri anında çevirin.Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.