brider

Kullanım örnekleri

brider
curb
icon arrow

curb

Phonetic: "/kɜːb/"

Part Of Speech: noun


Definition: A concrete margin along the edge of a road; a kerb (UK, Australia, New Zealand)


Definition: A raised margin along the edge of something, such as a well or the eye of a dome, as a strengthening.


Definition: Something that checks or restrains; a restraint.


Definition: A riding or driving bit for a horse that has rein action which amplifies the pressure in the mouth by leverage advantage placing pressure on the poll via the crown piece of the bridle and chin groove via a curb chain.


Definition: A sidewalk, covered or partially enclosed, bordering the airport terminal road system with adjacent paved areas to permit vehicles to off-load or load passengers.


Definition: A swelling on the back part of the hind leg of a horse, just behind the lowest part of the hock joint, generally causing lameness.

icon arrow

curb

Phonetic: "/kɜːb/"

Part Of Speech: verb


Definition: To check, restrain or control.

Example: "Curb your dog."


Definition: To rein in.


Definition: To furnish with a curb, as a well; to restrain by a curb, as a bank of earth.


Definition: To force to "bite the curb" (hit the pavement curb); see curb stomp.


Definition: To damage vehicle wheels or tires by running into or over a pavement curb.


Definition: To bend or curve.


Definition: To crouch; to cringe.

Türkçe-İngilizce Şarkı Sözleri Çevirmeni

Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.

Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Türkçe - İngilizce çevirmenimiz birçok dilbilimci ve geliştiricinin ürünüdür. Herhangi bir cümleyi, kelimeyi veya metnin tamamını hızlı ve tamamen ücretsiz çevirin! Çevirmenimiz 800'den fazla farklı dili anlamaktadır. Program medyadan büyük miktarda bilgi kullanır, bu nedenle tüm dünya haberlerini kapsar.