gömme dolap

Kullanım örnekleri

gömme dolap
closet
icon arrow

closet

Phonetic: "/ˈklɒzɪt/"

Part Of Speech: noun


Definition: Any private area, (particularly) bowers in the open air.


Definition: Any private or inner room, (particularly):


Definition: A pew or side-chapel reserved for a monarch or other feudal lord.


Definition: A private cabinet, (particularly):


Definition: Any small room or side-room, (particularly):


Definition: An ordinary similar to a bar but half as broad.


Definition: A sewer.

icon arrow

closet

Phonetic: "/ˈklɒzɪt/"

Part Of Speech: verb


Definition: To shut away for private discussion.

Example: The ambassador has been closeted with the prime minister all afternoon. We're all worried what will be announced when they exit.


Definition: To put into a private place for a secret interview or interrogation.


Definition: To shut up in, or as in, a closet for concealment or confinement.

icon arrow

closet

Phonetic: "/ˈklɒzɪt/"

Part Of Speech: adjective


Definition: Private.


Definition: Secret, (especially) with reference to gay people who are in the closet; closeted.

En İyi Tur-Eng Çevirmen

Hızlı bir İngilizce'den Türkçe'ye çeviriye ihtiyacınız olduğunda arkadaşlarınıza ve ajanslara başvurmayı bırakın. Kendinizi uygulamamızla donatın ve bunu kendiniz, daha hızlı ve daha doğru bir şekilde yapmak için devasa kitaplığımızdan yararlanın. Uygulamalarımız iPhone, iPad, Mac ve Apple Watch ile yerel olarak entegre olur. Ayrıca, sınıfının en iyisi Safari, Chrome, Firefox, Opera ve Edge uzantılarımızla favori tarayıcınızı özelleştirebilirsiniz. Facebook sayfamızı ziyaret edin ve sütunumuzu okuyun - yeni gönderilerimizden bazıları burada görünecek. Teşekkürler!

Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.