meskukat

Kullanım örnekleri

meskukat
coin
icon arrow

coin

Phonetic: "/kɔɪn/"

Part Of Speech: noun


Definition: (money) A piece of currency, usually metallic and in the shape of a disc, but sometimes polygonal, or with a hole in the middle.


Definition: A token used in a special establishment like a casino.


Definition: That which serves for payment or recompense.


Definition: Money in general, not limited to coins.

Example: She spent some serious coin on that car!


Definition: One of the suits of minor arcana in tarot, or a card of that suit.


Definition: A corner or external angle.


Definition: A small circular slice of food.


Definition: A cryptocurrency.

Example: What's the best coin to buy right now?

icon arrow

coin

Phonetic: "/kɔɪn/"

Part Of Speech: verb


Definition: To make of a definite fineness, and convert into coins, as a mass of metal.

Example: to coin a medal


Definition: (by extension) To make or fabricate.

Example: Over the last century the advance in science has led to many new words being coined.


Definition: To acquire rapidly, as money; to make.

Türkçeden İngilizceye En Hızlı Çevirmen

İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.

Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!