zanahoria rallada

Kullanım örnekleri

zanahoria rallada
grated carrots
icon arrow

grated

Phonetic: "[ˈɡɹeɪ̯ɾɪd]"

Part Of Speech: verb


Definition: To furnish with grates; to protect with a grating or crossbars

Example: to grate a window

icon arrow

grated

Phonetic: "[ˈɡɹeɪ̯ɾɪd]"

Part Of Speech: verb


Definition: To shred (things, usually foodstuffs), by rubbing across a grater

Example: I need to grate the cheese before the potato is cooked.


Definition: To make an unpleasant rasping sound, often as the result of rubbing against something

Example: Listening to his teeth grate all day long drives me mad.


Definition: (by extension) to get on one's nerves; to irritate, annoy

Example: She’s nice enough, but she can begin to grate if there is no-one else to talk to.


Definition: (by extension) to annoy

icon arrow

grated

Phonetic: "[ˈɡɹeɪ̯ɾɪd]"

Part Of Speech: adjective


Definition: Produced by grating.

Example: I topped my chili with grated cheese and my mango soufflé with grated orange rind.


Definition: Furnished with a grate or grating.

Example: grated windows

icon arrow

carrots

Part Of Speech: noun


Definition: A vegetable with a nutritious, juicy, sweet root that is often orange in colour, Daucus carota, especially the subspecies sativus in the family Apiaceae.


Definition: A shade of orange similar to the flesh of most carrots (also called carrot orange).


Definition: Any motivational tool.

icon arrow

carrots

Part Of Speech: noun


Definition: A redhead.

Ücretsiz İngilizce-Türkçe Çevirmen

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.

Belki tercümanlık mesleğinde ustalaşmak istersiniz? Sitemizle eğitiminiz hızlı ve kolay olacak! Çevirmenler çeviri yaparken çeşitli becerilere ve materyallere ihtiyaç duyarlar. Çevirmenlerin genel özellikleri çevrilecek olan erek dile ve kaynak dile çok iyi hakim olmak, okuduklarını ve duyduklarını iyi anlamak ve iyi bir hafızaya sahip olmaktır. Fonetik, gramer ve cümlelerdeki kelime örnekleriyle birlikte kapsamlı bir kelime, deyim ve ifade kitaplığına sahip çevirmenimiz ilk kez kullanışlı bir materyal olarak kullanılabilir.İster eğitim, iş veya kişisel amaçlar için İngilizce'den Türkçe'ye veya Türkçe'den İngilizce'ye çevrilmiş metinlere ihtiyacınız olsun, online çeviri siteleri aklınıza gelen ilk çözüm olabilir. Tercümanımız kurumsal, akademik, yasal, tıbbi terimleri yetkin bir şekilde dikkate alır. Ayrıca çeviri aşamasında, aklınıza gelen metnin, ihtiyacınız olan terimler kullanılarak, bu alanda profesyonellerle çalışarak ihtiyacınız olan tarzda tercüme edildiğinden emin olabilirsiniz.Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!